Ženská ňadra přitahují muže jako magnet. Kdybychom se vás zeptali, proč tomu tak je, zřejmě byste také nedokázali podat exaktní vysvětlení, stejně jako Hugh Grant ve filmu „Notting Hill“, kdy se jej dotazuje Julia Roberts: „co vlastně vy muži na těch ženských prsou máte“? Ženské poprsí je překrásný div světa, ale dokud žena neodhalí bradavky, je to pouze výstupek na hrudníku, nic víc. To pravé vzrušení nastává až v okamžiku, kdy se bradavky zobrazují tak, jak byly stvořeny.

žena v šatech

V tu chvíli muži mění své vzorce chování, ale ne vždy je k tomu vhodná příležitost. A těch je v ženském životě většina. Aby se žena mohla věnovat své profesi, svým zálibám, domácnosti, dětem a dalším příbuzným, potřebuje se vhodně obléknout. Bradavky by v tu chvíli vidět být neměly, ale jak to udělat, když nemáme zájem nosit podprsenku a textilie je částečně průsvitná či příliš tenká?

dámská garderoba

Řešení existuje, a docela jednoduché, jsou to nálepky na prsa ze speciální lepicí vrstvou, která na pokožku přilne a drží i v případě, že je zasažena potem a vlhkostí. Nálepky jsou natolik spolehlivé, že je můžete nosit pod jakýmkoli oděvem mnoho hodin. Je to skvělý pomocník do společnosti, do přírody, při cestování, při nákupech, zkrátka kamkoli se vypravujete.

Nálepky na prsa Lifties se velmi často aplikují při různých společenských akcích, jako jsou svatby, oslavy narozenin, firemní večírky, vánoční besídky, plesy, taneční kurzy a další podobné situace. Mohou být vhodným doplňkem i při práci v kanceláři, pokud ženy oblékají tenké halenky, ale nechtějí zavdat žádnou příčinu sexuálnímu obtěžování ze strany svých kolegů.

Nálepky se vyrábí ve třech základních barvách – v tělové, bílé a černé a lze je zakoupit spolu s páskami na prsa, které zcela nahrazují funkci podprsenky, přitom jsou mnohem příjemnější na nošení a lépe tvarují ňadra podle aktuální potřeby.