U žen je poměrně obvyklé, že čas od času změní nejen barvu vlasů, ale i celkový účes. Oproti nim bývají muži spíše konzistentní, co se vzhledu týče, a jen málokterý muž vícekrát do života změní nejen svůj střih vlasů, ale i střih vousů. Každý muž má jinou kvalitu vlasů a vousů, a s tím je potřeba pracovat. Není nic horšího, než když se muž snaží pěstovat si vousy, ale bohužel mu příliš nerostou. Nechte na nás pomoct vám s vašim vhledem, protože vám umíme pomoct i s problémem, když vlasy ani vousy nechtějí růst. Transplantujeme totiž oboje, takže vám můžeme pomoct k bujné kštici i plnovousu. Jsme nejlepší barber shop Praha a pomůžeme vám vypadat podle vašich představ.

holič barber

Proč barber?
Poslední roky se v Česku odehrává boom barber shopů, protože právě tyto salony pro muže u nás chyběly. Dávno u nás nefungují ve velkém klasická holičství, a muži také touží po salonu čistě jen pro ně. A právě proto vznikly barber shopy. Je to ryze pánský salon, čemuž odpovídá i vybavení. Můžete se zabořit do pohodlného křesla a sledovat jak barber kouzlí nejen s nůžkami, ale i se strojkem nebo břitvou.

Jestli chcete vyčnívat z davu a toužíte po kníru nebo plnovousu jako z knížky z první republiky, máte motivaci chodit k nám. Upravíme vaše vousy do dokonalých linií, takže pokud chcete změnu nebo jen naučit se udržovat kontury vousů, jsme pro vás to pravé místo. Dopřejte si chvilku pro sebe a zastavte se v salonu, který vám pomůže i s výběrem nového vzhledu.

styling účesu

Velká část mužů a žen nemá účes, který jim sedí a sluší. Jestli i vy si nejste jisti tím co máte na hlavě, zastavte se u nás a společně vás provedeme proměnou, kdy vám vybereme vhodný účes i střih vousů. Užijte si nejen proměnu svého vzhledu, ale i chvilku relaxace a odpočinku. Odejdete od nás jiný a spokojený, a to přece stojí za to zkusit jít do salonu, kde jste ještě nikdy nebyl.