Ženské tělo je div světa a je zvláštní, že se také jako div světa neocitlo v popředí před stavebními velikány, které jsou vyzdvihovány v souvislosti se stavebním mistrovstvím starověku. Mezi námi, kam se hrabe Rhodský kolos nebo zahrady Semiramidiny či Pharský maják na dokonalé křivky širokých boků, prsů s bradavkami a svůdný sexy pupík na plochém bříšku. Na ženském těle je dokonalé vlastně všechno, každý detail, a velice sexy umí být i docela obyčejná chodidla s výraznou klenbou a vystouplým kotníkem.

malba ženy

Vyfotografovat ženské tělo tak, aby vznikl umělecký výtvor je nepochybně umění, ale mnohem náročnější je, dát mu podobu malířského díla. Nezáleží ani tak na technice, spíše na schopnosti být věrohodný a zachytit tahy štětce, grafitové tužky nebo uhlu to podstatné.

Velmi často se stává, že překrásné ženy, které stojí modelem malíři či sochaři, umělce obdivují a touží se s ním milovat, chtějí být takovému člověku nablízku do konce života, být mu oporou a zplodit s ním i zdravé potomky.

dívka s malbou

Šikovný a nadaný malíř nepotřebuje ani reklamu, ani žádného manažera, aby oslovil veřejnost i své modelky. Za něj mluví jeho dílo a ve vesmíru to funguje tak, že si každý k sobě přitahuje bytosti takové, jaké je on sám, takže je velmi pravděpodobné, že si také přitáhne ženu, co jí umění oslovuje, a která se do malíře zamiluje.

Chcete-li něco podobného zkusit i vy, absolvujte některý z výtvarných kurzů https://www.zonaumeni.cz/kurzy-a-tabory, kde se seznámíte se základy či s pokročilou technikou vytváření maleb. Každý začátek je náročnější, ale s jistou dávkou trpělivosti to určitě zvládnete. Nemusíte se stát ihned Claude Monetem a Vincent van Goghem, důležité je mít svůj vlastní styl a ten zdokonalovat a vylepšovat. A malování ženské postavy i obličeje se pak může stát vaším koníčkem a třeba se jednou vaše obrazy budou prodávat v aukci za velké peníze. Kdo ví.