Určitě znáte dnešní mládež, protože dnešní mládež chce být stále na počítači a nejenom na počítači hrát hry, ale také být stále online. Také jsou velice v poslední době populární onlinové hry. Já si myslím, že online hry jsou opravdu prima. Ale také někdy to je takové, že lidé moc času tráví online a také zapomínají se scházet normálně tváří v tvář. To je podle mého názoru škoda. Znám opravdu hodně lidí, kteří jsou introverti, ale to zase na jednu stranu chápu, že chtějí být jenom online, protože všichni víme, že introverti chtějí být sami. Introverti nechtějí být nikde mezi lidmi a tohle je právě ten důvod, proč i já jsem stále doma.

Mám ráda online hry.

Ano, já jsem introvert, nemám ráda velkou společnost, navíc ani nemám moc kamarádů. Mám dvě takové dobré kamarádky, se kterými se třeba několikrát do měsíce vyjdeme, ale ne na diskotéku, ale spíš jenom někam na zahrádku si opéct párek a podobně. Jinak dávám přednost onlinovému světu. Online svět nejvíc baví. Také hraji počítačové hry a nejraději mám ráda takové počítačové hry, které se hrají online. Hraji je zde lidmi z celého světa. Máme takovou onlinovou skupinu, kde nás je třeba padesát anebo i šedesát. To je takové skvělé hlavně pro ty introverty.

Jsem ráda online.

Také si vzpomínám, že ještě na základní škole jsem byla docela ráda středem pozornosti, a právě absolutně nechápu, jak jsem se tak mohla změnit. Možná to bylo kvůli tomu, že na střední škole jsem byla šikanovaná, takže od té doby už jsem se lidí raději stranila, protože jsem nechtěla šikanu zažít znova. Řeknu vám, že šikana je opravdu hrozná. Také přichází taková éra, kdy se děti šikanují online. Je to taková kyberšikana. Podle mého názoru je to škoda, že tohle vůbec existuje. Nemělo by to být. Také si myslím, že rodiče by měli své děti nabádat, aby se chovaly na internetu dobře, aby byly v pořádku.